Короваї і шишки для весіль

Весільний коровай, згідно стародавнім слов’янським традиціям, є символом благополуччя, добра і любові. Хліб на Русі завжди мав священне значення і був основою життя. Коровай уособлює щасливе життя молодят, достаток і продовження роду, а приготування весільного короваю — це красива культура зі своїм таємничим змістом і глибиною. Український народ із повагою ставляться до своїх коренів і шанує традиції свого роду. Донині коровай є важливим атрибутом весільної церемонії.

Кондитерський дім «Люко» відноситься до випікання короваїв з особливою тремтливістю і відповідальністю. Ми пропонуємо на вибір весільні короваї з кращим, перевіреним поколіннями, рецептами.

Коровай і шишки для весіль є важливим слов’янським обрядом і кожен елемент в оформленні виробів має особливе значення і несе своє смислове навантаження. Слідуючи традиціям, наші короваї прикрашені орнаментами, які символізують щастя, любов і достаток. З давніх часів це були колосся пшениці, соняшник, жито, польові маки і слов’янський символ любові — калина.
В залежності від оформлення, наша пекарня пропонує кілька видів караваєв:
коровай, прикрашений орнаментом з тіста (так само можуть використовуватися живі квіти, калина);
коровай, декорований білковим кремом (одно — або багатоярусний);
мастичное оформлення короваю.
Короваї і шишки для весіль ТМ «Люко» зроблені з душею і любов’ю. Наші короваї стануть щасливим початком нової сім’ї.