Candy Bar

Кондитерський дім «Люко» пропонує тематичне оформлення солодкого столу та ексклюзивні солодощі ручної роботи. Стильний штрих будь-якого свята і торжества від ТМ «Люко». Candy Bar — ще більше задоволення, усмішок і настрою!

Таке новомодне віяння прийшло до нас із заходу. Кенді-бар (Candy Bar) — це стилізований і красиво накритий солодкий стіл. Сучасні тенденції до оформлення свят стають все більш вимогливими — витриманий стиль, колірна гамма, гармонійний декор. Candy Bar покликаний підкреслити тематику святкової ідеї і є не просто смачним частуванням, але і носить декоративний елемент в оформленні всього свята. Тістечка, кекси, печиво, зефір і безе, розкладені на красивих підносах і декоровані аксесуарами, перетворюються в стильна прикраса і створюють неймовірну атмосферу свята і нестримного захоплення.

В кондитерській «Люко» величезний вибір виробів для Кенді-бару:

Cupcake (кекси)

Різноманітні кекси — бісквітні, сирні, шоколадні, з горіхами, ягодами, цукатами, можуть бути прикрашені різнобарвною глазур’ю, кремом, покриті шоколадом або цукровою помадкою.

Macaroons (макаруни)

Макаруни — французьке назва традиційного десерту з хрусткого печива-безе з прошарком з крему, шоколаду або конфетюра.

Candy-pops (кенді-попс)

Бісквітне тістечко з горіхами та шоколадом в марципане або покритий глазур’ю.

А також різноманітне печиво, мафіни, зефір, безе і марципани, шоколад і мармелад зроблять солодкий стіл повним достатку і неповторного шарму.

Фантазія і майстерність наших кондитерів допоможуть втілити в життя будь-яку вашу найсміливішу ідею. І будьте впевнені, що зовнішній вигляд не позначиться на якості виробів. Ми використовуємо тільки натуральні продукти і дбаємо, щоб естетичну насолоду супроводжувалося чарівним смаком і ароматом.

Кенді-бар ТМ «Люко» — це казковий рай для дітей і дорослих.